Gymform Vibro Max i bieżnie stacjonarne

Gymform Vibro Max, to jedyna dostępna na rynku platforma wibracyjna. Posiada ona aż 3letnią gwarancję producenta. Urządzenie to jest świetnym sprzymierzeńcem w walce ze zbędnymi kilogramami i cellulitem. Specjalna technika drgań pozwala w szybki i satysfakcjonujący sposób osiągnąć to, co do niedawna mogło być jedynie sukcesem męczących i długich treningów. Gymform Vibro Max to nie tylko wibracje, ale także system rotacyjny, który usprawnia funkcjonowanie mięśni, wspomaga przemianę materii oraz poprawia krążenie krwi w organizmie.
Bieżnie stacjonarne, to kolejny doskonały pomysł na zrzucenie zbędnych kilogramów, walkę z cellulitem, poprawę krążenie i funkcjonowania mięśni, a także na poprawienie kondycji i wydolności oddechowej. Najtańszą bieżnią stacjonarną, jest Bieżnia magnetyczna BT 2710, której producentem jest Body Sculpture, a której cena wynosi jedyne 630 zł. Natomiast najdroższa z grupy bieżnie stacjonarne jest Bieżnia z monitorem SK6900 TV. Jej cena wynosi ponad 25 tys. zł, a jej producentem jest SK Line.

Oczywiście są inne sposoby spędzania wolnego czasu. Ja osobiście preferuje chodzenie na strzelnicę i naukę strzelania z broni palnej. W mojej okolicy jest świetna strzelnica, która oferuje naukę strzelania w Inowrocławiu. Myślę, że warto udać się na strzelnicę.